Nejlevnejsi-PC.cz

O nás

 

Naše firma byla založena v roce 2009 a již od začátku se zabýváme návrhem a prodejem stolních počítačů a příslušenství. Naším hlavním cílem je nabídnout zákazníkovi nadstandardní služby (osobní přístup ke každému zákazníkovi, poradenství před zakoupením počítače, poradenství po doručení zboží, prodloužená záruka, pozáruční servis atd.).

Postupem času jsme se začali nejvíce specializovat na návrh herních počítačových sestav (přibližně od roku 2011). Od roku 2012 pečlivě vybíráme jen kvalitní, výkonné, ale zároveň ne zbytečně předražené komponenty tak, abychom vám mohli nabídnout co možná nejkvalitnější PC sestavy za přijatelné ceny, které jsou vždy založeny na kvalitních značkových komponentech, což značně minimalizuje množství reklamací.

Tím, že počítačové sestavy sami navrhujeme a kompletujeme, dostává zákazník prostor k tomu, aby si mohl každý počítač v nabídce jakkoliv upravit podle svých představ a potřeb. Díky našim dlouholetým zkušenostem vám při těchto úpravách rádi poradíme jak telefonicky, tak e-mailem, nebo přímo prostřednictvím online chatu na našich stránkách. Navíc je zákazník vždy informován o kvalitě použitých komponentů díky hodnocení, které je u produktů uvedeno a je převzato z nezávislého serveru Heureka.cz. Vždy také věnujeme velkou pozornost tomu, aby byly všechny použité komponenty navzájem plně kompatibilní a PC sestavy před odesláním zákazníkovi optimálně nastavíme a otestujeme.

Na všechny produkty z naší nabídky poskytujeme standardní záruku 24 měsíců a díky použití kvalitních a značkových komponentů je možné u některých produktů prodloužit záruku na 36 měsíců

V roce 2015 jsme rozšířili prodej také na Slovensko, kde mohou uživatelé pohodlně nakoupit v e-shopu Najlacnejsie-PC.sk, který je pro větší pohodlí slovenských zákazníků kompletně ve slovenštině s cenami uvedenými v eurech.

Níže můžete nalézt certifikáty, které dokládají naši odbornost a také odkaz na hodnocení naší firmy na serveru Heureka.cz (za tato hodnocení velice děkujeme všem našim spokojeným zákazníkům, kteří věnovali pár minut vyplnění dotazníku).

 

Bc. Jonáš Simota
majitel 

Hodnocení na serveru Heureka.cz: 


Heureka.cz

 


Cisco certificate: IT Essentials - PC Hardware a Software

 Průmyslově uznávaná certifikace

Obsah kurzu: vnitřní komponenty počítače, sestavení vlastního počítače, instalace operačního systému, odhalování a odstraňování chyb s využitím systémových nástrojů a diagnostického software, připojení počítače k místní síti a internetu, sdílení dat v síťovém prostředí, bezpečnost počítačových systémů, notebooky a přenosná zařízení, bezdrátová připojení, ochrana a aspekty týkající se životního prostředí, komunikační dovednosti
Cisco certificate: IT Exploration - LAN přepínače a bezdrátové technologie

Obsah kurzu: řešení problémů na 1., 2., 3. a 7. síťové vrstvě, schopnost interpretovat síťové diagramy, základní konfigurace přepínačů včetně aktivace správy vzdáleného přístupu, konfigurace a ověření VLAN, směrování mezi sítěmi VLAN, nastavení portů typu trunk, protokoly STP a RSTP na směrovačích, správa konfiguračních souborů, schopnost identifikovat základní parametry nutné k nastavení bezdrátových sítí a k jejich běžnému použití

 

 

 

Cisco certificate: IT Exploration - Technologie WAN

Obsah kurzu: schopnost charakterizovat vlastnosti WAN technologií a podmínky jejich efektivního provozu: VoIP a Video over IP, konfigurace a ověření funkčnosti služeb DHCP a DNS na směrovačích, schopnost ověřit, monitorovat a řešit problémy s ACL v síťovém prostředí, konfigurace a ověření základní WAN konektivity prostřednictvím sériového rozhraní, spojení na bázi využití protokolu PPP, konfigurace a ověření PPP konektivity mezi Cisco směrovači, technologie Frame Relay na Cisco směrovačích, řešení problémů spojených s implementací WAN

 

 


NAFR: Certifikace solventnosti

Služba certifikace solventnosti je nezávislou certifikační autoritou a díky spolupráci s inkasními agenturami objektivně hodnotí obchodní způsobilost vybraných firem. V naší databázi denně prověřujeme více než 400 tisíc českých firem a živnostníků, ale certifikát obdrží pouze subjekty, které projdou přísným ověřením.

 


DomůDomů

Košík  

(prázdný)
Kontakty Kontakty

Infolinka: +420 723 034 523
E-mail: info@nejlevnejsi-pc.cz

Hodnocení našeho obchodu:

Heureka.cz


Doporučujeme nákup na splátky:

Cofidis.cz