• Výprodej!
  • -109 Kč

Tracer GAMEZONE ASH RGB, herní myš, USB

518 Kč
409 Kč Sleva 109 Kč
S DPH (SKLADEM 1ks)

Přihlaste se do hry pomocí myši Tracer Ash. Lehká konstrukce, jedinečný vzhled, RGB podsvícení, 8 tlačítek, roller a citlivý optický senzor jsou vše, co ve svém virtuálním dobrodružství potřebujete.

Počet

account_circleZaslat odkaz e-mailem
Tracer GAMEZONE ASH RGB, herní myš, USB

Tracer GAMEZONE ASH RGB, herní myš, USB

Přihlaste se do hry pomocí myši Tracer Ash. Lehká konstrukce, jedinečný vzhled, RGB podsvícení, 8 tlačítek, roller a citlivý optický senzor jsou vše, co ve svém virtuálním dobrodružství potřebujete.

 

  Nové zboží

Toto zboží je samozřejmě nové a s plnou zárukou

  Rychlé doručení

Zboží Vám doručíme rychle a od 5000,- ZDARMA

  100% spokojených zákazníků

Od roku 2009 máme již stovky spokojených zákazníků

Přihlaste se do hry pomocí myši Tracer Ash. Lehká konstrukce, jedinečný vzhled, RGB podsvícení, 8 tlačítek, roller a citlivý optický senzor jsou vše, co ve svém virtuálním dobrodružství potřebujete. Optická myš Tracer Ash patří do oblíbené řady GAMEZONE určené zejména pro náročné hráče, kteří od své výbavy očekávají pokročilé herní funkce a parametry. Vysoce kvalitní materiály použité k výrobě produktů Tracer GAMEZONE zaručují velkou odolnost i při velmi intenzivním používání. Jsou vybaveny dalšími funkcemi a uspokojí všechny vaše potřeby. Tracer Ash je perfektní myš pro každého herního nadšence.

Přednosti

• Pogumovaný povrch – bezpečnější úchop

• 8 tlačítek a váleček

• Rozlišení 800 – 2400 DPI

• Teflonové jezdce

• Fluidní duhové RGB podsvícení

• Životnost spínačů až 3 miliony kliknutí

• Pravostranné provedení

• 1.5m kabel

• USB připojení

Vždy perfektní doba odezvy

Přesnost záběrů zajišťuje optický snímač pracující v rozlišení až 2400 DPI s možností přepínání mezi 4 úrovněmi citlivosti (800, 1200, 1600, 2400 DPI). Krátká reakční doba vás udrží o krok napřed před vašimi protivníky. Odolné teflonové posuvníky zajišťují hladké a přesné pohyby myši, které se promítají do nejvyšší kontroly nad hrou.

Určeno pro praváky

Speciální tvar navržený pro praváky poskytuje adekvátní přilnavost a podporu pro ruku a uvolňuje zátěž na zápěstí během mnoha hodin hraní. Tracer Ash bude fungovat s jakoukoli hrou, bez ohledu na to, zda dáváte přednost střílečkám, RPG nebo strategiím. Přesným čtením kliknutí na tlačítko myši provede myš Tracer každý váš příkaz a pomůže vám porazit vaše protivníky.

Plně přizpůsobená hře

Hlavní tlačítka myši obsahují spínače, které vydrží až 3 miliony kliknutí. Pogumovaný povrch myši navíc poskytuje bezpečnější uchopení během intenzivního hraní.

Rainbow RGB podsvícení

Oblíbené podsvícení ze všech barevných kombinací. Barevné osvětlení zpříjemní každou noční hru. Lehká konstrukce a výrazný design dodávají myši jedinečný charakter, zatímco ergonomický a odolný tvar poskytuje pohodlí během dlouhých hodin herních maratonů.

 

Záruka: 24 měsíců

MHTGASHRGB

Parametry

Podsvícení
Ano
Bezdrátová
Ne