• -472 Kč

Bus Simulator 21: Day One Edition - PC, originální krabicová verze

1044 Kč
572 Kč Sleva 472 Kč
S DPH (SKLADEM 2ks)

Těšte se na Bus Simulator 21 a ten nejobsáhlejší a nejpokročilejší vozový park v historii série.

Počet

account_circleZaslat odkaz e-mailem
Bus Simulator 21: Day One Edition - PC, originální krabicová verze

Bus Simulator 21: Day One Edition - PC, originální krabicová verze

Těšte se na Bus Simulator 21 a ten nejobsáhlejší a nejpokročilejší vozový park v historii série.

 

  Nové zboží

Toto zboží je samozřejmě nové a s plnou zárukou

  Rychlé doručení

Zboží Vám doručíme rychle a od 5000,- ZDARMA

  100% spokojených zákazníků

Od roku 2009 máme již stovky spokojených zákazníků

DAY ONE EDITION OBSAHUJE

- základní hru Bus Simulator 21
- 10 bonusových vzhledů
- 4 interiéry

Těšte se na Bus Simulator 21 a ten nejobsáhlejší a nejpokročilejší vozový park v historii série. Ve hře Bus Simulator 21 se soupiska 30 oficiálně licencovaných autobusů od dobře známých mezinárodních výrobců, jako je Volvo, Alexander Dennis, Scania, BYD, Grande West a Blue Bird, přidá k modelům od oblíbených značek obsažených v předchozích dílech (Mercedes-Benz, Setra, IVECO BUS a MAN). Poprvé budete mít možnost zvládat výzvy denního provozu v kabině double-deckeru a elektrických busů.

NOVÉ PROSTŘEDÍ

Připravte se na zcela novou, působivou americkou mapu Angel Shores a přepracovanou verzi evropské mapy Seaside Valley z předchozího dílu – včetně jejího rozšíření. Ještě větší otevřený svět ve hře Bus Simulator 21 vám poskytne možnost zažít vzrušující každodenní život řidiče autobusů ve dvou obřích městech, která můžete volně prozkoumat, včetně průmyslových čtvrtí a předměstí, živoucí čínské čtvrti, promenády, okolního pahorkatého venkova a obchodního parku. Hra rovněž nabízí různé úrovně obtížnosti a herní režimy pro širokou škálu typů hráčů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

MILION KILOMETRŮ BEZ NEHOD

Ve hře Bus Simulator 21 se nejen stanete schopným řidičem díky bezpočtu kilometrů na cestách, ale také budete mít možnost využívat rozšířené manažerské prvky. Vytváření detailních jízdních řádů, kupování a prodávání autobusů a plánování efektivních tras, které berou v potaz denní počet cestujících ve špičce – tyto a další rozmanité úkoly budete mít zcela k dispozici.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

MANAŽER NEBO ŘIDIČ

Dáváte přednost tomu, když můžete vstát od stolu a vzít volant svých autobusů do vlastních rukou? Žádný problém! Automatické funkce hry Bus Simulator 21 se mohou postarat o manažerské povinnosti za vás a ryzí řidiči autobusů si prostě budou moct užít čas strávený jízdou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

VYLEPŠENÍ A AI

Revidovaná umělá inteligence provozu a chodců a dynamický cyklus dne a noci, úzce spjatý se systémem špičky, a také různé povětrnostní podmínky navíc zajistí podmanivější zážitek se řízením autobusu. Hrajte v režimu pro jednoho hráče nebo v synchronizovaném režimu pro více hráčů, převážejte bezpečně a rychle cestující do cíle a získejte odměny za včasnou a bezpečnou jízdu na konci výplatního dne. Volně dostupné funkce pro usnadnění, jako třeba rychlý skok na požadované zastávky na mapě (rychlé cestování), přetáčení času vpřed a převzetí kontroly nad trasami počítačových busů – to vše doplňuje virtuální zážitek řidiče autobusu a zaručuje ještě více zábavy za volantem!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

TĚŠTE SE NA

- 30 busů od mezinárodních, dobře známých výrobců, jako je Volvo, Alexander Dennis, Scania, BYD, Grande West a Blue Bird, v rámci licence nad rámec oblíbených značek z předchozích dílů (Mercedes-Benz, Setra, IVECO BUS a MAN).

- Kromě klasických a kloubových autobusů vám tento nový díl série rovněž umožňuje řídit double-decker a užít si budoucnost veřejné dopravy: e-bus.

- Dvě obrovská živá prostředí v USA a v Evropě s ještě větším otevřeným světem vás budou lákat k průzkumu okolí.

- Řiďte sami nebo s přáteli v kooperativním režimu pro více hráčů.

- Volitelné propracované manažerské funkce, jako třeba sestavování detailních jízdních řádů, návštěva prodejců autobusů na mapě či plánování efektivních tras, které berou v potaz počet cestujících v konkrétních časech, vytvářejí ještě hlubší herní zážitek.

- Různé úrovně obtížnosti a herní režimy dostupné pro širokou škálu typů hráčů.

- Větší realismus díky vylepšené grafice, novému dynamickému počasí, střídání dne a noci a nové umělé inteligenci chodců a provozu.

- Věrně reprodukované zvuky autobusů a komplexní dabovaná výuka a dialogy cestujících pro lepší atmosféru a větší zábavu.

- Nový editor postavy má přes 15 000 kosmetických možností, takže si můžete upravit typ těla řidiče, oblečení, barvu pleti, vlasy a spoustu dalšího.

- Méně času v nabídkách a více času na cestě díky volně dostupným funkcím pro usnadnění, jako je rychlé cestování, přetáčení času vpřed a převzetí kontroly nad počítačovými autobusy ve vašem vozovém parku.

- Různé možnosti úprav: Přizpůsobte si karoserii autobusu díky různým barvám, vzorům a reklamám; upravte si hustotu výmolů na silnici, povolte či zakažte provoz výdejníku lístků a spoustu dalšího.

- Podporuje oblíbené volanty, ovladače, Tobii Eye Tracking a TrackIR.

- Zvládněte náročné dopravní situace: úzké ulice, protijedoucí auta, serpentiny, rušný autobusový terminál, jízdu v noci, práci na silnici, objížďky, výmoly, dopravní zácpy, překážky na silnici, retardéry a spoustu dalšího.

- Realistický zážitek s různými událostmi v autobusu, jako je znečištěný interiér, speciální požadavky od cestujících, černí pasažéři, hlasitá hudba a zablokované autobusové zastávky.

- Postupné rozšiřování modů: Ze začátku si vytvářejte vlastní skiny a ozdoby pro autobusy a později je sdílejte s komunitou přes Mod.io. Díky dlouhodobému rozšiřování nástrojů pro tvorbu modů bude v dohledné budoucnosti rovněž možné vytvářet autobusy i mapy.

HBS21