• -1500 Kč

AVG Ultimate 2023, vícenásobná internetová ochrana

2890 Kč
1390 Kč Sleva 1500 Kč
S DPH (SKLADEM)

Kompletní sada špičkových nástrojů pro ochranu před viry a ladění výkonu vašich zařízení. Licence platná 1 rok pro 10 zařízení.

Počet

account_circleZaslat odkaz e-mailem
AVG Ultimate 2023, vícenásobná internetová ochrana

AVG Ultimate 2023, vícenásobná internetová ochrana

Kompletní sada špičkových nástrojů pro ochranu před viry a ladění výkonu vašich zařízení. Licence platná 1 rok pro 10 zařízení.

 

  Nové zboží

Toto zboží je samozřejmě nové a s plnou zárukou

  Rychlé doručení

Zboží Vám doručíme rychle a od 5000,- ZDARMA

  100% spokojených zákazníků

Od roku 2009 máme již stovky spokojených zákazníků

TuneUp zajišťuje optimální výkon počítače

Naše komplexní sada nástrojů pro ladění automaticky zrychluje váš počítač, čistí nepotřebná data, prodlužuje výdrž baterie, aktualizuje vaše nejdůležitější programy a opravuje drobné potíže dříve, než přerostou ve skutečné problémy.

Nezáleží na tom, jestli máte zbrusu nový počítač, nebo pracujete dlouhá léta na tom samém přístroji. Výsledky práce našich ladicích nástrojů vás překvapí.

POKROČILÝ ANTIVIRUS

Ochrana počítače, ochrana na webu a ochrana e-mailu.

Ochrana v reálném čase chrání váš počítač před viry, spywarem, rootkity, trojskými koni a dalším škodlivým malwarem. Rovněž blokuje nebezpečné odkazy, stahované soubory a přílohy e-mailů a také vám umožní rychle otestovat jednotky USB či disky DVD.

A co je na tom nejlepší? Aktualizuje vaše zabezpečení automaticky, je vybavená pokročilou umělou inteligencí a provádí analýzu v reálném čase, takže umí zastavit i nejnovější hrozby.

Ochrana před útoky hackerů

Udržte si hackery od těla. Náš zdokonalený firewall hladce blokuje zločince a slídily, kteří se pokusí dostat do vašeho počítače a ukrást vám soukromé soubory, fotografie nebo hesla.

Ochrana soukromých dat

Chraňte se před zvědavci. Umožňuje zašifrovat a skrýt nejsoukromější fotografie a soubory nebo trvale skartovat zvolená data. Pokud se váš počítač dostane do rukou členů rodiny, přátel nebo dokonce zlodějů, vaše soukromá data nikdo nenajde.

Ochrana při placení

Nakupujte bezpečně a bez omezení. Ať už prohlížíte internet, nakupujete, nebo používáte elektronické bankovnictví, tohle je rozšířená ochrana, kterou potřebujete. Blokujeme spam, podvodné zprávy a dokonce falešné webové stránky, aby se vaše hesla nebo čísla platebních karet omylem nedostala do nesprávných rukou.

Elektronická licence platná na 12 měsíců pro 10 zařízení.

AVG