• -559 Kč

Logitech G213 Prodigy, herní podsvícená klávesnice, USB, CZ

1803 Kč
1244 Kč Sleva 559 Kč
S DPH (SKLADEM 1ks)

Herní klávesnice, programovatelná. Přesná zpětná vazba kláves, opěrka zápěstí, variabilní zónové podsvícení, panel ovládání multimédií, odolná proti polití.

Počet

account_circleZaslat odkaz e-mailem
Logitech G213 Prodigy, herní podsvícená klávesnice, USB, CZ

Logitech G213 Prodigy, herní podsvícená klávesnice, USB, CZ

Herní klávesnice, programovatelná. Přesná zpětná vazba kláves, opěrka zápěstí, variabilní zónové podsvícení, panel ovládání multimédií, odolná proti polití.

 

  Nové zboží

Toto zboží je samozřejmě nové a s plnou zárukou

  Rychlé doručení

Zboží Vám doručíme rychle a od 5000,- ZDARMA

  100% spokojených zákazníků

Od roku 2009 máme již stovky spokojených zákazníků

Už vás nebaví hrát na běžné klávesnici? Pak není nic jednoduššího než přesedlat na skvěle vybavenou klávesnici pro náruživé hráče. Uchvátí vás nejen klávesami s velmi přesným zdvihem a skvělou odezvou, ale také odolností proti polití.

Je rychlejší než běžné klávesnice

Každá klávesa klávesnice G213 je navržena tak, aby poskytla co nejlepší hmatovou odezvu. Díky tomu nabízí ultra rychlou a citlivou zpětnou vazbu, která je až 4x rychlejší než u běžných klávesnic. Herní matrice s funkcí anti-ghosting byla vyladěna do nejmenšího detailu a vy tak budete mít pod kontrolou vše i při souběžném stisku více herních kláves.

Zónové podsvícení až s 16.8 miliony barev

Dodejte svému systému na osobitosti díky pěti individuálním zónám podsvícení ze spektra až 16.8 milionu barev. Přizpůsobte si barvy své sestavě, specifickým hrám, nebo jen prezentujte své oblíbené barvy. Nepatrný únik světla okolo krytu klávesy znamená více světla vycházejícího z písmene – jednotlivé klávesy tak budou zářivější a snadněji k nalezení ve tmě.

Pro přizpůsobení nastavení profilů je podporován program Logitech Gaming Software, který vám umožní si klávesnici maximálně přizpůsobit. Nastavíte si v něm podsvícení RGB a také si mimo jiné můžete zvolit, jakou funkci budou mít některé klávesy.

Rozlité kafe? Nevadí!

Nehody se stávají, a proto byla klávesnice G213 Prodigy vyvinuta tak, aby se vypořádala i s běžnými drobnými nehodami. G213 díky tomu ustojí hrubší zacházení díky robustní konstrukci, která je navíc odolná proti polití tekutinou a znečištění. Výrobce model testoval s 60 ml rozlité tekutiny.

Hrajte ještě déle

Nastavte si klávesnici do ideální polohy díky možnosti sklopení nožiček do dvou různých úhlů, zmírněte nepohodlí či únavu opřením o integrovanou opěrku zápěstí a hrajte pohodlně dále, kolo po kole. K dispozici vám budou i speciální ovládací prvky pro média. Lze je využívat pro přehrávání, pozastavení a ztlumení skladeb či videí. Regulujte hlasitost nebo přeskočte na další skladbu pouhým stiskem tlačítka.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Programovatelná herní klávesnice, kterou si díky programu Logitech Gaming Software můžete přizpůsobit podle vašich představ. Nabízí přesnou a citlivou zpětnou vazbu kláves, opěrku zápěstí a variabilní zónové podsvícení s výběrem z 16.8 milionů barev. Klávesnici nechybí ani panel ovládání multimédií a je odolná proti polití i znečištění. K připojení do počítače slouží rozhraní USB. CZ rozložení kláves.

Rozměry výrobku o hmotnosti 1000 g jsou 218x452x 33 mm. Délka kabelu činí 1.8 m.

Záruka: 24 měsíců

KHLG213P

Parametry

Podsvícení
Ano
Bezdrátová
Ne