MSI Vigor GK30 Combo, herní set klávesnice s myší, CZ, USB

2116 Kč
S DPH (SKLADEM 3ks)

Výkonný herní set klávesnice a myši. Klávesnice: mechanické pístové spínače, RGB podsvícení s řadou efektů, voděodolná konstrukce, řada klávesových zkratek, extrémně stabilní protiskluzová herní základna a CZ popisky kláves.

Počet

account_circleZaslat odkaz e-mailem
MSI Vigor GK30 Combo, herní set klávesnice s myší, CZ, USB

MSI Vigor GK30 Combo, herní set klávesnice s myší, CZ, USB

Výkonný herní set klávesnice a myši. Klávesnice: mechanické pístové spínače, RGB podsvícení s řadou efektů, voděodolná konstrukce, řada klávesových zkratek, extrémně stabilní protiskluzová herní základna a CZ popisky kláves.

 

  Nové zboží

Toto zboží je samozřejmě nové a s plnou zárukou

  Rychlé doručení

Zboží Vám doručíme rychle a od 5000,- ZDARMA

  100% spokojených zákazníků

Od roku 2009 máme již stovky spokojených zákazníků

Výkonný herní set klávesnice a myši, který vám nabídne ty nejmodernější a nejvychytanější funkce, které vám dokáží pomoci dosáhnout mnoha herních úspěchů.

Na co vše se můžete těšit?

  • mechanické pístové spínače u klávesnice
  • Omron spínače u myši
  • designové RGB podsvícení jak u klávesnice, tak u myši
  • software pro úpravu Dragon Center

Mechanické pístové spínače

Klávesnice je vybavena kvalitními mechanickými, pístovými spínači s třídílnou konstrukcí. Jedná se o spínače s výbornou odezvou a s životností cca 12 milionů stisknutí, takže můžete zcela bez obav drtit nepřátele v herních bitvách.

OMRON spínače

Myš pak disponuje velmi odolnými spínači OMRON, které přežijí i to nejbrutálnější klikání. Můžete se taktéž spolehnout na dokonalou odezvu při klikání. Životnost těchto spínačů je až 10 milionů kliknutí.

Designové podsvícení klávesnice i myši

Jak myš, tak klávesnice jsou vylepšeny o designové podsvícení. U myši se jedná o designové RGB podsvícení loga a spodní části myši a vybrat si u něj můžete z téměř nekonečného spektra barev a hned z 8 dynamických světelných efektů. Klávesnice má pak podsvícené všechny klávesy taktéž s výběrem z milionů barev, z několika režimů a navíc v 6 světelných oblastech. U obou dvou zařízení lze podsvícení upravovat prostřednictvím softwaru Dragon Center.

Klávesnice a její vychytávky

  • řada klávesových zkratek bez nutnosti instalace softwaru (změna směru, barev, úprava hlasitosti apod.)
  • voděodolná
  • snadná údržba díky vyšším spínačům
  • protiskluzová herní základna

Optický senzor myši

Myš je vybavena optickým senzorem PMW-3325 s 5000 DPI s možností jeho přizpůsobení v 5 krocích (400/800/1600/3200/5000). Každé rozlišení DPI má navíc i svou vlastní barvu, takže hned víte, jaké máte zrovna navolené.

Klíčové vlastnosti

Klávesnice: Mechanické pístové spínače s životností cca 12 milionů kliknutí. RGB podsvícení s řadou efektů v 6 oblastech. Voděodolná konstrukce. Klávesnice obsahuje řadu klávesových zkratek, které lze používat bez nutnosti instalace softwaru. Samozřejmostí je extrémně stabilní protiskluzová herní základna. CZ popisky kláves.

Myš: Optická, vhodná pro praváky i pro leváky. Spínače OMRON. Optický senzor Pixart PMW-3325 s 5000 DPI nastavitelným v 5 krocích (400/800/1600/3200/5000). Každé DPI má svou vlastní barvu. RGB podsvícení loga a spodní části myši. Na výběr máte z více než milionu barev a z několika druhů barevných efektů. Nastavení podsvícení myši lze provézt jak přes software, tak bez softwaru přímo na myši. Počet tlačítek 6. Doba odezvy 1ms. Délka kabelu s pozlaceným konektorem 1.8m. Rozhraní USB2.0. Rozměry 118x62x37 mm. Hmotnost bez kabelu 89g.

 

Záruka: 24 měsíců

KSHMVGK30C

Parametry

Podsvícení
Ano
Bezdrátová
Ne