27" Philips Evnia 27M2N3200S, 1920x1080 (Full HD), 180Hz, 0.5ms, HDMI, DP - LED monitor
S DPH (21%) (SKLADEM 3ks)
Herní monitor s úhlopříčkou 27" a Full HD rozlišením 1920x1080. IPS panel, poměr stran 16:9, obnovovací frekvence 180Hz, doba odezvy 0.5ms, HDMI, DP, HDR, repro.
Počet
account_circleZaslat odkaz e-mailem
  Nové zboží
Toto zboží je samozřejmě nové a s plnou zárukou
  Rychlé doručení
Zboží Vám doručíme rychle a od 5000,- ZDARMA
  100% spokojených zákazníků
Od roku 2009 máme již stovky spokojených zákazníků
Užijte si hraní svých oblíbených her s 27" monitorem Philips s Full HD rozlišením (1920x1080). Plynulý obraz vám poskytne IPS panel s obnovovací frekvencí až 180Hz a dobou odezvy 0.5ms, což oceníte především při hraní FPS her, akčních stříleček, RPG apod. S takto nízkou odezvou se sníží reakční doba, čímž získáte výhodu nad ostatními hráči. IPS panel nabízí vynikající podání barev a zaručuje stejnou kvalitu obrazu i při změně pozorovacího úhlu. Antireflexní povrch displeje redukuje odlesky a zvyšuje viditelnost v různých světelných podmínkách. Jeho širokoúhlý formát 16:9 rozšiřuje prostor pro multitasking a vylepšuje zážitek při hraní her. IPS panel nasvěcují LED diody. Maximální jas 300 cd/m² je vhodný pro hraní her. Lze jej přimontovat za pomoci VESA uchycení 100x100 na zeď nebo na stojan. Snadno si tak uspořádáte herní doupě. Kromě samotného monitoru v balení najdete také HDMI a DisplayPort kabel.
Monitor 27
Klíčové vlastnosti
27" monitor Philips s Full HD rozlišením (1920x1080)
Pro věrné zobrazení barev využívá IPS panel s obnovovací frekvencí až 180Hz a dobou odezvy 0.5ms
Širokoúhlý formát 16:9 rozšiřuje prostor pro multitasking a vylepšuje zážitek při hraní her
Monitor je vybaven LED podsvícením a 8-bitovou barevnou hloubkou
Maximální jas 300 cd/m²
Monitor s rovnou konstrukcí
Monitor disponuje vestavěnými stereo reproduktory o výkonu 2x2W
Zajímavé vlastnosti a funkce
Monitor 27
Barevná hloubka a nativní kontrast
Záruka: 24 měsíců
MHPE27M2N3200S
Parametry
Úhlopříčka
27"
Rozlišení
Full HD
Obnovovací frekvence
144Hz a více